KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16375314

nr 1637 5314

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, blandteknik, Nymfer, 31x23 cm, yttermått inklusive ram: 36x28 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 26 augusti 2024
kl 20:20:22